Josef Multrus - Šeříky ve váze

Olej na plátně, 80x65 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

17265. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:28.03.2018 20:28:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč