Josef Multrus - Šeříky ve váze

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Multrus Jos. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96641. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:29.06.2023 21:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč