Josef Multrus - Růže ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

22739. Růže ve váze
Dražba ukončena:27.09.2018 20:55:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč