Olej na plátně, 38x32 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč