Josef Multrus - Na saních

Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vlevo dole Multrus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

81166. Na saních
Dražba ukončena:27.07.2022 22:21:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč