Josef Multrus - Na periferii

Olej na plátně, 52x73 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
81098. Na periferii
Dražba ukončena:27.07.2022 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč