Josef Multrus - Na kluzišti

Olej na kartonu, 53x64 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně Multrus. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

48521. Na kluzišti
Dražba ukončena:26.08.2020 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč