Josef Multrus - Kytička v keramickém džbánku

Olej na kartonu, 25x19 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

15466. Kytička v keramickém džbánku
Dražba ukončena:24.01.2018 20:48:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč