Josef Multrus - Kytice ve váze

Pastel, 56x46 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

62670. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.07.2021 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč