Josef Multrus - Kytice růží ve váze

Olej na plátně, 55x45 cm. Signováno vlevo dole Multrus. Rám.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

21112. Kytice růží ve váze
Dražba ukončena:27.06.2018 18:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč