Josef Multrus - Barevná kytice

Olej na plátně, 68x56 cm. Signováno vpravo dole Multrus. Rám.

o autorovi: 1898, Praha - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

19548. Barevná kytice
Dražba ukončena:25.04.2018 18:27:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč