Josef Multrus - Rybníček u chalupy

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole J. Multrus, rám, zaskleno.

1898, Praha - 1957, Praha

5646. Rybníček u chalupy
Dražba ukončena:29.09.2016 21:05:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč