Josef Multrus - Plavení koní

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám.

1898, Praha - 1957, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v minulosti restaurována. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6334. Plavení koní
Dražba ukončena:30.11.2016 18:20:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč