Josef Multrus - Kytice ve váze

Olej na plátně, 62x50 cm, signováno vpravo dole Multrus, rám.

1898, Praha - 1957, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6455. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.11.2016 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč