Josef Multrus - Dvě hospodyně při přípravě jídla

Olej na plátně, 22x16 cm, signováno vpravo dole, rám, sklo.

Pozn.: V malbě místy krakeláž, rám poškozen.

1057. Dvě hospodyně při přípravě jídla
Dražba ukončena:26.03.2014 21:13:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč