Josef Mánes - připsáno - Dvě kresby ze zámku Čechy

Kresba, 10x9 cm. Nesignováno. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Josef Mánes - připsáno
50335. Dvě kresby ze zámku Čechy
Dražba ukončena:14.10.2020 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč