Josef Mánes - připsáno

50335. Dvě kresby ze zámku Čechy

popis: Kresba, 10x9 cm. Nesignováno. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 14.10.2020 21:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč