Jan Kristofori - Hodiny

Kombinovaná technika, 70x48 cm, signováno vpravo dole Kristofori 86, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1931 Mukačevo - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

8127. Hodiny
Dražba ukončena:22.02.2017 20:29:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč