Josef M. Černovický - Ulička v Korčule

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole M.J. Černovický. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

21141. Ulička v Korčule
Dražba ukončena:27.06.2018 19:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč