Josef M. Černovický - Tuláci

Olej na plátně, 75x65 cm. Signováno vlevo dole Černovický. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

71559. Tuláci
Dražba ukončena:26.01.2022 21:19:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč