Josef M. Černovický

67499. Trh v Orientu

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 76x65 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

dražba ukončena: 17.10.2021 20:08:21

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč