Josef M. Černovický - Motiv z Mostaru

Olej na plátně, 65x55 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

67106. Motiv z Mostaru
Dražba ukončena:27.10.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč