Josef M. Černovický

67106. Motiv z Mostaru

popis: Olej na plátně, 65x55 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 15 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč