Josef M. Černovický - Mořské pobřeží

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x40 cm. Signováno vlevo dole J.M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

67536. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:17.10.2021 20:41:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč