Josef M. Černovický

67536. Mořské pobřeží

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x40 cm. Signováno vlevo dole J.M. Černovický. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

dražba ukončena: 17.10.2021 20:41:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč