Josef M. Černovický - Loďky u pobřeží

Olej na plátně, 24x40 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický. Rámováno.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

58421. Loďky u pobřeží
Dražba ukončena:28.04.2021 19:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč