Josef M. Černovický

58421. Loďky u pobřeží

popis: Olej na plátně, 24x40 cm. Signováno vpravo dole J.M. Černovický. Rámováno.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

zbývá: 15 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč