Josef M. Černovický

60881. Lodě na moři

popis: Olej na plátně, 64x91 cm. Signováno vlevo dole J. M. Černovický. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:39:25

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč