Josef M. Černovický - Lodě na moři

Olej na plátně, 64x91 cm. Signováno vlevo dole J. M. Černovický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

60881. Lodě na moři
Dražba ukončena:30.06.2021 22:39:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč