Josef Liesler - Žena a páv

Litografie, 21x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 71. Číslováno 62/200. Volný list.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

62871. Žena a páv
Dražba ukončena:11.08.2021 21:41:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč