Josef Liesler - Za oponou

Tempera, 19x15 cm. Signováno dole uprostřed Liesler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

29041. Za oponou
Dražba ukončena:28.02.2019 18:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč