Josef Liesler - Ve znamení raka

Nejdelší strana: 40 cm

Litografie, 30x24 cm. 10/200. Signováno vpravo dole Liesler 88. Volný list.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

105053. Ve znamení raka
Dražba ukončena:05.11.2023 20:21:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč