Josef Liesler - U Národního divadla

Litografie, 36x25 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Liesler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

108696. U Národního divadla
Dražba ukončena:07.01.2024 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč