Josef Liesler - Soubor 2 litografií: Kočka, Loď

Litografie, 33x48 cm a 34x54 cm. Signovány vpravo dole Liesler 63 a Liesler 64. Volné listy.

Pozn.: Papír v krajích mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

22053. Soubor 2 litografií: Kočka, Loď
Dražba ukončena:20.09.2018 20:02:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč