Josef Liesler - Pražský hrad

Kombinovaná grafická technika, 12x15 cm. Signováno dole uprostřed Liesler 48. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

40657. Pražský hrad
Dražba ukončena:12.02.2020 22:34:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč