Josef Liesler - Polibek

Litografie, 41x31 cm, signováno vpravo dole Liesler 77, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

8284. Polibek
Dražba ukončena:23.02.2017 19:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč