Josef Liesler - Pohled na Národní divadlo

Litografie, 35x25 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Liesler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

88651. Pohled na Národní divadlo
Dražba ukončena:22.01.2023 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč