Josef Liesler - Pohled na chrám sv. Mikuláše

Litografie, 36x27 cm. Signováno dole uprostřed Liesler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

50225. Pohled na chrám sv. Mikuláše
Dražba ukončena:14.10.2020 19:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč