Josef Liesler - Poctu Salvadoru Dalímu

Litografie, 38x48 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 86. Číslováno 128/140. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

66633. Poctu Salvadoru Dalímu
Dražba ukončena:13.10.2021 22:53:31
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč