Josef Liesler - Píšu ti Dürerku psaníčko

Litografie, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Liesler 1981. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

55834. Píšu ti Dürerku psaníčko
Dražba ukončena:10.02.2021 21:42:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč