Josef Liesler - Ovocné zátiší

Tempera, 21x25 cm. Signováno vpravo dole Liesler 76. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
72815. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:23.02.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč