Josef Liesler - Oči

Litografie 157/200, 54x38 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 91. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

302807. Oči
Dražba ukončena:22.12.2019 20:18:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč