Josef Liesler - Novotného lávka

Litografie, 37x25 cm, Signováno dole uprostřed Liesler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

113854. Novotného lávka
Dražba ukončena:31.03.2024 21:28:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč