Josef Liesler - Noční snění

Litografie 15/138, 43x54 cm. Signováno tužkou vpravo dole Liesler 79. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

94675. Noční snění
Dražba ukončena:31.05.2023 21:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč