Josef Liesler - Měsíčná noc

Litografie 67/130, 49x37 cm. Signováno vpravo dole Liesler 83. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

34751. Měsíčná noc
Dražba ukončena:19.09.2019 22:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč