Josef Liesler - Maškarní bál

Olej na kartonu, 50x36 cm. Signováno vlevo dole Liesler 59. Rám.

Pozn.: Zezadu číslo. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

20578. Maškarní bál
Dražba ukončena:31.05.2018 21:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč