Josef Liesler - Ludwig van Beethoven

Litografie, 62/100, 58x43 cm, Signováno vpravo dole tužkou J.Liesler 92 Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

126498. Ludwig van Beethoven
Dražba ukončena:20.10.2024 20:18:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč