Josef Liesler - Loreta

Litografie, 36x25 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Liesler. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

88650. Loreta
Dražba ukončena:22.01.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč