Josef Liesler - Lastura

Litografie, 22x28 cm. Signováno dole uprostřed Liesler 90. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

24266. Lastura
Dražba ukončena:14.11.2018 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč