Josef Liesler - Konvolut 2 litografií

Nejdelší strana: 42 cm

Litografie, 21x30 cm a 14x30 cm. Signovány tužkou Liesler. Pasparty, skla.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

113778. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:31.03.2024 20:42:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč