Josef Liesler - Jezero

Litografie, 32x43 cm. Signováno vpravo dole Liesler 91. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

24538. Jezero
Dražba ukončena:15.11.2018 19:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč