Josef Liesler - Extravagance

Litografie 102/160, 47x37 cm. Signováno tužkou vpravo dole Liesler 88. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

84363. Extravagance
Dražba ukončena:12.10.2022 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč