Josef Liesler - Dům u Hořícího srdce

Barevná litografie, 48x37 cm. 91/100. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 93. Pasparta.

Pozn.: Vzadu přípis tužkou.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

21843. Dům u Hořícího srdce
Dražba ukončena:19.09.2018 20:53:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč