Josef Liesler - Dívka mnoha tváří

Litografie, 21x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 85. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

66794. Dívka mnoha tváří
Dražba ukončena:14.10.2021 22:37:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč