Josef Liesler - Dáma s mušlí

Litografie, 146/200, 24x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 85. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

55877. Dáma s mušlí
Dražba ukončena:10.02.2021 22:25:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč